Sprawdzony sklep z oponami

Postautor: RobertSkawiński » 25 kwie 2016, o 01:21

Witam wszystkich. Szukam dobrego i sprawdzonego sklepu z oponami, takiego który działa od dłuższego czasu, ma niskie ceny i sprawdzoną jakość. Pomyślałem, że samemu będzie ciężko znaleźć taki sklep, ale w grupie raźniej i być może ktoś na tym forum mi podpowie, gdzie mógłbym taki sklep znaleźć. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: elektryk12V » 25 kwie 2016, o 04:17

Tani, sprawdzony i oferujący dobrą jakość? No to myślę, że Ci się spodoba sklep sklep.opony-kunicki.pl bo on spełnia te wszystkie kryteria ;) Myślę, że śmiało tam zamówisz opony które chciałbyś dla siebie, chociaż nie napisałeś, jakie dokładnie te opony szukasz?
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: RobertSkawiński » 25 kwie 2016, o 05:51

Zależy mi na oponach przemysłowych, ale na tym linku co podałeś już znalazłem: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-przemyslowe-Apollo , pod tym linkiem zakupię sobie najwyższej jakości opony Apollo, bo jeździłem raz na nich i bardzo dobrze się kierowało pojazdem. Sklep bardzo na plus, dobre ceny i faktycznie spory asortyment tam mają.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: elektryk12V » 25 kwie 2016, o 06:22

Mówiłem ;) Ja tam niedawno zamawiałem opony motocyklowe Pirelli i też bardzo szybko zostały one dostarczone do mnie. Bardzo dobry sklep, jeszcze u nich pewnie nie zamawiałeś, ale zobaczysz, że fajnie do Ciebie podchodzą jako do klienta i ja sobie bardzo cenię takie profesjonalne podejście.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: Helios8 » 25 kwie 2016, o 06:40

Tak nawiązując do wypowiedzi kolegi wyżej, miałem kiedyś tak, że byłem w banku i jedna kobieta była dla mnie taka niemiła, bez powodu i zrobiła mi wręcz awanturę, że jak mogę przychodzić do banku bez jednego dokumentu, że to jest strata czasu dla niej itp. szkoda, że ludzie nie widzą, że swoim podejściem psują relacje biznesowe.
Helios8

Postautor: tiranosaurusREX » 25 kwie 2016, o 07:52

A co ta historia ma mieć wspólnego z wątkiem poświęconym opon? Tak z czystej ciekawości, bo zgadzam się z tym co napisałeś. Jak ktoś jest opryskliwy i niemiły, to powinien nie wychodzić do ludzi, a już w ogóle i kategorycznie to nie powinien z nimi pracować.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: Helios8 » 25 kwie 2016, o 09:01

Bo tak mi się nasunęło, że tutaj jest chwalona firma z oponami, ale pewnie też dla tego, że pracują tam mili i profesjonalni ludzie, a jak ktoś ma złe podejście to wtedy nic z tego. Może chaotycznie to napisałem ;)
Helios8

meble ursynow warszawa

Wróć do Auto-moto-maniacy