Jakie oświetlenie najlepsze?

Postautor: elektryk12V » 10 lip 2018, o 06:03

Jest bez liku rozwiązań na założenie dobrego oświetlenia do chałupy. Dużo osób kusi się na różnorakie połączenia. Bardzo fajną rzeczą są klasyczne lampy podłogowe stojące. Tego typu lampę zamówiłem do swojego salonu. Muszę przyznać, że to doskonałe rozwiązanie gdy potrzebujemy światła, a lampa sufitowa daje za dużo światła. Oprócz tego ostatnimi czasy miałem remont toalety i skusiłem się na oświetlenie LED sufitowe. Wpierw myślałem o lampach wiszących, jednak mój znajomy zaproponował mi tego typu rozwiązanie. Dobrze, że go posłuchałem, bo z takim rozwiązaniem o wiele prościej się funkcjonuje, a na dodatek takie oświetlenie w wc jest przyjemniejsze. :D
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: MoniaKonia » 10 lip 2018, o 06:18

Mi piekielnie odpowiadają innowacyjne lampy kuchenne wiszące. One teraz są na czasie, więc ja je ostatnio sobie zamówiłam. Sądzę, że świetnie wyglądają w kuchni. Chyba wybiorę również lampy podłogowe stojące. A wtenczas mój dom na pewno będzie elegancko wyglądał. Sądzę, że lampy dają od groma uroku do mieszkania, no i muszą w szczególności pasować do wystroju, zatem należy je zamawiać z wyczuciem.
MoniaKonia

Postautor: Ciezarow99 » 10 lip 2018, o 06:36

Fantastyczne oświetlenie zapewniają oryginalne i nowoczesne lampy stojące. Ja prawdopodobnie niebawem zamówię sobie taką lampę, gdyż niedawno widziałam analogiczną lampę u przyjaciółki. Muszę napisać, że trochę przeczytałam o lampach. Głównie interesuje mnie ich wygląd. Bez liku przeczytałam w dziale internetowym o nazwie: lampy kuchenne wiszące. Tam znajdowały się różne dane o nich, toteż dużo się dowiedziałam.
Ciezarow99

Postautor: ZigaMiga » 10 lip 2018, o 08:20

Teraz co niemiara ludzi decyduje się na ciekawe połączenia. Znam to z własnego doświadczenia. Ostatnimi czasy pragnęłam zrobić takie połączenie. Zawsze ciekawiły mnie ładne lampy. Toteż pomyślałam, że połączę stylową lampę vintage z innowacyjnych wnętrzem mojej chałupy. A poza tym bardzo podobają mi się lampy loftowe. Pomyślałam, że coś tego stylu mógłbym dać do biura. Bez wątpienia będzie to ciekawa dekoracja. Może po czasie jeszcze wymienię oświetlenie w całym mieszkaniu, lecz na razie niech zostanie tak jak jest. ;)
ZigaMiga

meble ursynow warszawa

Wróć do Co piszczy w ogrodzie i domu?