System alarmowy MGSM firmy Ropam z powiadomieniami na telefon komórkowy – warto?

System alarmowy MGSM firmy Ropam z powiadomieniami na telefon komórkowy – warto?

Postautor: MoniaKonia » 18 cze 2017, o 20:01

Hej. Jak w tytule tematu. Chcę w najbliższym czasie założyć w domu system alarmowy ale zależy mi na czymś co powiadamia w czasie rzeczywistym z użyciem telefonu komórkowego. Mieszkam w małej miejscowości i planuję dłuższe wakacje i boję się zostawić domu bez opieki.
MoniaKonia

Postautor: Zamkowa » 18 cze 2017, o 20:48

Jeżeli mogę ci coś polecić to sprawdź firmę ITChome. Firma specjalizuje się w systemach zabezpieczeń i oni na pewno pomogą dobrać coś pod twoje wymagania.
Zamkowa

Postautor: Helios8 » 18 cze 2017, o 22:41

Koleżanka wyżej ma rację. Już od dawna są na rynku urządzenia które powiadamiają użytkownika np. za pomocą smsa o złamaniu zabezpieczeń itp. Kwestia dobrania odpowiedniego sprzętu.
Helios8

Postautor: Vikink » 19 cze 2017, o 00:13

Ta firma, o której piszesz w tytule, ropam, jej rozwiązania powinny zdać egzamin. Firma specjalizuje się w systemach alarmowych opartych na technologi gsm i do ich urządzenia bez problemu można podłączyć do istniejącego systemu.
Vikink

Postautor: MoniaKonia » 19 cze 2017, o 01:30

A jeżeli nie mam zainstalowanego żadnego systemu?
MoniaKonia

Postautor: Vikink » 19 cze 2017, o 04:30

Mówię tylko że można. Jeżeli nie masz nic to bez problemu może kupić cały zestaw. Wtedy kupujesz np. moduł Ropam MGSM, do tego centrale i inne urządzenia takie jak kamery, detektory itp. Najlepiej wejdź sobie na http://www.itchome.pl/ropam-mgsm-pm-26.html i tam zobacz. Firma bez problemu doradzi ci jaki sprzęt dobrać aby wszystko działało tak jak chcesz :)
Vikink

Postautor: Prymat » 19 cze 2017, o 05:42

Wysłałem ci namiary do mnie. Jeżeli chcesz, mogę bez problemu złożyć taki sprzęt w oparciu o twoje preferencje i przyjechać go zamontować. Mam firmę która zajmuje się instalacją takich system więc zrobimy wszystko tak żebyś nie musiała się martwić podczas wyjazdu :)
Prymat

Postautor: LajkONA » 19 cze 2017, o 06:12

Wiecie może jak wyglądało by cenowo założenie w każdym z pięciu pokoi detektorów ruchu i połączenie tego w jeden system taki jak koleżanka mówi? Żebym mogła dostawać powiadomienia na telefon w czasie rzeczywistym?
LajkONA

Postautor: Eroto » 19 cze 2017, o 07:57

Ciężko tak stwierdzić. Wszystko zależy na jakich produktach system ma pracować. Można na upartego złożyć coś takiego za tysiąc złotych ale można i za pięć.
Eroto

meble ursynow warszawa

Wróć do Co piszczy w ogrodzie i domu?