Kto oferuje naprawdę dobre drzwi?

Postautor: elektryk12V » 9 lut 2017, o 06:26

Trochę już jestem zrezygnowany ponieważ szukam od jakiegoś czasu dobrych drzwi do domu. Takich co są i ładne i wytrzymałe bo to co czeka w marketach budowlanych to ogólnie porażka... Wiem że są dobrzy wytwórcy ale nie znam tego rynku więc najlepiej jakby ktoś polecił kogoś sprawdzonego.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: Muchomorek83 » 9 lut 2017, o 07:43

Wszystko zależy czego konkretnie szukasz. Ja zamontowałem drzwi marki Stodom, polski producent. I jestem zadowolony bo tak jak Ty nie chciałem inwestować w chińską tandetę. Nie żałuję. Lepiej ciut więcej wydać i mieć spokój.
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: Zamkowa » 9 lut 2017, o 07:53

Ja chciałam właśnie wspomnieć o nich ale mnie kolega ubiegł http://www.stodom.pl/. Na pewno nie pożałujesz. Monter mówił nam że jak jest potrzebny producent drzwi Warszawa nie ma lepszej opcji niż ta firma. Są naprawdę wytrzymałe i ładne.
Zamkowa

Postautor: Helios8 » 9 lut 2017, o 09:20

Dobrym pomysłem jest odwołanie się do krajowych producentów – naprawdę Polacy robią dobre drzwi które potem idą też na eksport i to także na zachód. Dziś używamy równie dobrych tworzyw jak Włosi czy Niemcy.
Helios8

Postautor: Eroto » 9 lut 2017, o 10:41

Na forach czytałem że drzwi drewniane zewnętrzne mają doskonałe http://www.stodom.pl/drzwi_zewnetrzne. Jestem skłonny w to wierzyć bo widziałem ich modele przeciwpożarowe i robiły wrażenie solidnością. Także chyba jesteś w domu :)
Eroto

Postautor: MoniaKonia » 9 lut 2017, o 12:51

Szkoda że nie trafiłam wcześniej na tego producenta bo teraz czytam i rzeczywiście jeden z lepszych jak chodzi o drzwi. Cóż trzeba poczekać do następnego remontu...
MoniaKonia

meble ursynow warszawa

Wróć do Co piszczy w ogrodzie i domu?