Jakie i gdzie kupić drzwi wejściowe w Poznaniu?

Postautor: RobertSkawiński » 1 lut 2017, o 03:07

Witam, mam problem , jakie drzwi wejściowe kupic do domku jednorodzinnego. Nie ukrywam, ze zalezy mi na produkcie bardzo solidnym i stosunkowo niedrogim... Gdzie najlepiej dokonać takiego zakupu?? Bardzo was prosze o pomoc!
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: puchacz27 » 1 lut 2017, o 03:24

My niedawno zamawialismy drzwi wejściowe i długo zastanawialismy sie, czy zamówić drewniane, czy metalowe. Ostatecznie zamówilismy metalowe drzwi wejściowe w Poznaniu. Jeśli moogę ci cos doradzic, to polecam kupic drzwi otwierane na zewnątrz, dzieki czemu zyskujesz duuuuzo miejsca w przedsionku. Bardzo duży wybór drzwi znajdziesz tutaj: http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/. Kupilem tutaj swoje drzwi i gdybym mial kupic kolejne, to tez bym kupil wlasnie w tym sklepie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: elektryk12V » 1 lut 2017, o 04:19

Zwróć uwage na rame konstrukcyjną drzwi, które będziesz kupował. Powinna byc ona wypełniona ociepleniem, a od zewnatrz oblozona plyta wykonczeniowa, tyczy sie to drzwi plytowych – moga byc zrobione z drewna lub z metalu. I tutaj moim zdaniem to zalezy od charakteru budynku oraz Twoich preferencji i gustu. Trudno powiedziec ktore sa lepsze. Generalnie słyszałem, ze poznańskie drzwi wejściowe słyną z solidnego wykonan ia :D pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: tiranosaurusREX » 1 lut 2017, o 05:56

No niestety nasz klimat nalezy raczej do tych kapryśnych w zwiazku z czym skrzydla naszych drzwi wejsciowych musza wiele znosic. Dlatego kupujac drzwi warto zwrocic uwage na wytrzymalosc na zmiany temperatury, opady, slonce itp... Może tu DOM-BUD Serwis znajdziesz cos dla siebie. Firma istnieje na rynku od wielu lat, wiec ma w branzy spore doswiadczenie. Poza tym mamy w pracy drzwi tej firmy, gdzie zarazone są dosyc czeste i intensywne uzytkowanie. Nic sie z nimi nie dzieje. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: Muchomorek83 » 1 lut 2017, o 06:39

wiem, ze są tez takie drzwi, ktore automatycznie zamykaja si e w razie napadu po wcisnieciu jakiegos przycisku. Mądre rozwiązanie
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: RobertSkawiński » 1 lut 2017, o 08:55

Dziękuję Wam serdecznie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

meble ursynow warszawa

Wróć do Co piszczy w ogrodzie i domu?