Korpusy narurowe – gdzie kupić?

Postautor: Ptyka » 24 sty 2017, o 01:37

Witam wszystkich. Ostatnio coś się popsuło przy uzdatnianiu wody u mnie w domu. Widziałam, że nie jest ona już tak czysta jak kiedyś, a i zauważyłam osadzający się kamień. Poradziłam się kolegi i podpowiedział mi, że to wina filtrów. Z tego, co się dowiedziałam, potrzebne mi jest dobry korpus narurowy do zimnej wody. Gdzie mogę takie coś dostać? Szczerze mówiąc, nie mam nawet pojęcia, jak to wygląda :P Pomożecie?
Ptyka

Postautor: tiranosaurusREX » 24 sty 2017, o 04:16

Od tego tu w końcu jesteśmy – żeby sobie pomagać :) Filtr narurowy to taki jakby pojemniczek, zwykle przezroczysty, żeby móc widzieć stan wody. Znajduje się tam też często odpowietrznik. Jest dużo różnych sklepów, które oferują sprzedaż tego typu akcesoriów. Wystarczy dobrze przeszukać Internet.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: Muchomorek83 » 24 sty 2017, o 06:20

Ja korzystam z korpusu ze strony filtrybb.pl. Są tam różne modele, dlatego można wybrać taki, który akurat najlepiej odpowiada. Oczywiście, warto, żeby wybierał je ktoś kompetentny, żeby przypadkiem nie popełnić jakiegoś głupiego błędu.
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: RobertSkawiński » 24 sty 2017, o 07:50

Tak, zarówno filtry, jak i same korpusy narurowe z tej strony są naprawdę dobrej jakości. Tutaj jest link: http://www.filtrybb.pl/39-10-korpusy-narurowe. Wszystko zależy oczywiście od tego, która funkcja i który dodatek jest akurat potrzebny. Najlepiej by było, gdyby koleżanka przejrzała ofertę wraz ze znajomym, który ma jakieś pojęcie w tych sprawach.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: plomba_światłoczuła » 24 sty 2017, o 09:32

Mój mąż tam kupował. Ja się na tym naprawdę kompletnie nie znam, czarna magia i w ogóle, ale wiem, że woda leci czystsza i oboje jesteśmy zadowoleni :)
Awatar użytkownika
plomba_światłoczuła

Postautor: Ptyka » 24 sty 2017, o 10:12

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Na pewno rozważę modele z tamtej strony i podpytam znajomego, który poleca. Dziękuję raz jeszcze.
Ptyka

meble ursynow warszawa

Wróć do Co piszczy w ogrodzie i domu?