Czy deski kompozytowe wymagają specjalnej konstrukcji?

Postautor: Muchomorek83 » 18 lis 2016, o 01:41

Moi drodzy czy taras z desek kompozytowych bedziewymagal specjalnej konstrukcji? Czy wystarczyć mogą po prostu ciężkie betonowe klocki? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: tiranosaurusREX » 18 lis 2016, o 03:43

Jeśli ten taras będzie niewysoko nad ziemią i nie będzie miał dużej powierzchni to można tak zrobić ale traktowałbym to jako ostateczność bo lepiej poświęcić trochewiecej czasu i mocniej go zakotwiczyć. Kurcze dokładnie ci nie powiem co masz robic bo do wszystkiego trzeba miectroszke rozwagi i nie trzymać się sztywno instrukcji ale też nie przesadzić.
Awatar użytkownika
tiranosaurusREX

Postautor: Przebiśnieżka » 18 lis 2016, o 04:25

Mam taki taras ale nie pamiętam jak był robiony. Wydaje mi się że chyba wbijali jakieś pale ale pewności nie mam...
Przebiśnieżka

Postautor: elektryk12V » 18 lis 2016, o 05:49

Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się montażem i budową konstrukcji pod taras. Jest to bardzo mały wydatek a masz pewność że wszystko jest zrobione jak należy. Dobrze zrobiony taras trzyma poziom i się nie ugina. Może to zabrzmieć śmiesznie ale takie detale niekiedy zupelniezabierajaprzyjemnosc korzystania z miejsca ktore powinno relaksowac.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: Muchomorek83 » 18 lis 2016, o 05:58

Którą firmę polecasz?
Awatar użytkownika
Muchomorek83

Postautor: elektryk12V » 18 lis 2016, o 08:24

Moja żona znalazła w internecie fachowców z bardzo dobrymi opiniami którzy liczyli sobie niedużo więc siezdecydowalismy. Firma nazywa się Grupa Ecco i słynie z bardzo starannych i dokładnych realizacji. Pozdrawiam i polecam :).
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: Przebiśnieżka » 18 lis 2016, o 10:11

Ja też wynajelamfirme bo sama bym tego przeciez nie zrobila. Dobre wykonanie to podstawa, u mnie nic nie skrzypi, poziom jest idealny bo zupa na stole się nie wylewa z talerzy :P, a nawet jak dzieciaki skaczą i biegają można wygodnie siedzieć bez strachu ze zaraz cos sie przewróci.
Przebiśnieżka

meble ursynow warszawa

Wróć do Co piszczy w ogrodzie i domu?