Cięcie opału zimą

Cięcie opału zimą

Postautor: puchacz27 » 1 wrz 2016, o 04:42

Witam. Ponieważ niedługo się zaczyna znowu okres, w którym trzeba będzie palić w piecu czas nadszedł na to, żeby zrobić zakupy i uzupełnić w domu parę spraw. Na obecną chwilę mam już zamówione drewno, ale wiem że ono przyjdzie w wielkich ogromnych belach. No jak co roku zresztą. Potrzebuje więc jakiejś piły do tego żeby to wszystko pociąć. Ręcznie się już nie chce meczyc siekierka w tym roku, bo naprawdę idzie na to tyle siły i energii że nie wiem. Jak wy sobie radzicie z tym problemem?
Awatar użytkownika
puchacz27

Cięcie opału zimą

Postautor: Przebiśnieżka » 1 wrz 2016, o 07:29

No u mnie na przykład cały czas mąż wszystko robi siekierką i uważamy to razem za najlepszy pomysł, więc chyba Ci raczej nie mogę pomóc :P Prawda, że czasami można mieć tego dosyć, no ale czego się nie robi dla rodziny? :)
Przebiśnieżka

Cięcie opału zimą

Postautor: puchacz27 » 1 wrz 2016, o 09:27

No widzisz, a ja na stronie agrotech-poznan.com.pl/pilarki.html kupiłem dla siebie pilarkę. Jest mocna i wydajna, a do cięcia takiego drewna na opał nadaje się wręcz idealnie. Więc polecam Ci tam zajrzeć, a może akurat się okaże, że też się na takie coś zdecydujesz? Zaoszczędzisz przy tym sporo czasu i energii, którą zwykle trzeba wkładać w cięcie drewna ręcznie.
Awatar użytkownika
puchacz27

meble ursynow warszawa

Wróć do Co piszczy w ogrodzie i domu?