Jaki styl preferujecie w swoim domu?

Postautor: puchacz27 » 1 wrz 2016, o 00:10

Cześć. Niedawno mi wpadły w oczy świetne nowoczesne stoły do salonu i tak sobie pomyślałem, że fajnie by było trochę odwieżyć wygląd mieszkania, które teraz mam. Co o tym sądzicie? Jak w ogóle się zapatrujecie na taki wygląd domu, który jest już bardziej nowoczesny?
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: Przebiśnieżka » 1 wrz 2016, o 00:28

Fanaberie. Takie jest moje zdanie. Nie podoba mi się taki styl w ogóle i jakbym w takim domu mieszkała to chyba bym wolała już w kartonie mieszkać. Taka prawda. W ogóle mi się nie podoba styl nowoczesny i nie wiem kto to takie rzeczy i komu się to podoba
Przebiśnieżka

Postautor: puchacz27 » 1 wrz 2016, o 01:53

No prawda, każdy może mieć swoje zdanie. Mnie się akurat taki styl bardzo podoba. Tkai nowoczesny i minimalistyczny właściwie. Fajna sprawa. I gościom też się podoba jak przychodzą, że przestrzeni jest mało rzeczy, a wygląda dosyć ciekawie
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: LajkONA » 1 wrz 2016, o 04:21

Na szczęście różnym ludziom się różne rzeczy podobają, przynajmniej świat jest kolorowy, różny i czasami zabawny. Jak ja kupowałam nowe meble do pokoju dziennego to też właśnie pod tym kątem celowałam, żeby były jak najbardziej nowoczesne, bo to jest jednak styl, który do mnie najbardziej przemawia. Nie widzę siebie otoczonej antykami jakoś :D
LajkONA

Postautor: elektryk12V » 1 wrz 2016, o 06:58

Ach, jak ja lubię fora. Nawet na temat mebli w pokoju ludzie mogą na siebie naskakiwać. I dlatego świat jest piękny :D Ja też lubię nowoczesny styl w swoim mieszkaniu i mam nadzieję, że kiedyś będę mógł na nowo wyposażyć swoje mieszkanie i cieszyć z pięknych mebli ;)
Awatar użytkownika
elektryk12V

meble ursynow warszawa

Wróć do Co piszczy w ogrodzie i domu?