Balustrada na balkon, drewno czy stal?

Postautor: puchacz27 » 13 maja 2016, o 03:34

Dzień dobry. Zakładam temat ze względu na pewne problemy z wyborem. Nie możemy się z żoną zdecydować czy wolimy drewno czy jednak stalowe przęsła. Podobnie jest z ogrodzeniem, bo tu też tylko wiecznie się kłócimy. Z chęcią poczytałbym wasze opinie. Wydaje mi się, że bardziej skupiamy się na drewnianych balustradach, ale nie chcę wydawać pieniędzy w błoto, żeby nie okazało się, że za jakieś 2-3 lata będę wymieniał. Doradzcie coś, jak u was drewno się prezentuje?
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: LucjanaKotarbińska » 13 maja 2016, o 04:41

Witaj. Nie bardzo wiem co tu doradzić bo i balustrady drewniane jak i te stalowe mają swój urok. Tak naprawdę wiele zależy głównie od tego, jak wygląda wasz dom pod względem kolorystycznym i ogólnego stylu. Nowoczesne budownictwo prezentuje się fantastycznie i wydaje mi się że do takiego budynku zdecydowanie lepiej pasuje jednak stal nierdzewna. Pomalujesz odpowiednią farbą ochronną i masz spokój na lata. Drewno też jest piękne, ale o drewno trzeba chyba lepiej się troszczyć.
Awatar użytkownika
LucjanaKotarbińska

Postautor: elektryk12V » 13 maja 2016, o 04:53

Wedle mnie drewno. Pozdro
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: Prymat » 13 maja 2016, o 05:48

Witam, mnie tam się podobają jednak stalowe balustrady i przęsła do płotów. Takie stalowe barierki na balkon tak jak koleżanka podpowiedziała, jak je ładnie pomalujesz posłużą na wiele lat. Nie wiem jak cenowo to wychodzi bo się nie orientuję, ale wydaje mi się, że za drewniane barierki, tym bardziej rzeźbione też trzeba sporo zapłacić. Mam nadzieję, że ci pomogłem.
Prymat

Postautor: RobertSkawiński » 13 maja 2016, o 08:27

Witam. Sprawdźcie sobie tutaj: chromsystem.pl mają fajne projekty chromowanych balustrad, jak dla mnie to bomba. Pozdrowienia
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

meble ursynow warszawa

Wróć do Co piszczy w ogrodzie i domu?