Za jasno w wynajmowanym pokoju – rozwiązanie?

Postautor: Zamkowa » 30 mar 2016, o 04:45

Wynajmuję mieszkanie od pewnego starszego pana i pozwolił mi powiesić conieco na oknie, w ramach zacienienia pomieszczenia, w którym śpię. Chciałam rolety, czy macie może jakieś pomysły jakie nietypowe i nietuzinkowe wybrać? Czy moze wiecie gdzie się to kupuje? Kiedyś były do tego specjalne sklepy, teraz to niespecjalnie się je widzi. Czy warto kupować przez interneto czy to jednak kot w worku?
Zamkowa

Postautor: LajkONA » 30 mar 2016, o 05:02

Ja to się boje kupować w internecie. Niedawno czytałam o jednej mamie, która kupiła ciuszki i zabawki dla swojego dziecka i po wysłaniu pieniedzy do sprzedającej, okazało się, że zablokowała ją na grupie i straciła kasę, a rzeczy nie otrzymała.
LajkONA

Postautor: Ptyka » 30 mar 2016, o 05:13

A ja to się nie boję kupować w necie. Uważam, że jeśłi kupuje się w sklepach to nie ma się czego obawiać. Jak się wysyła obcym osobom pieniądze bez zobaczenia co i jak to już trzeba isę liczyć z konsekwencjami. Sklepy internetowe sa kontrolowane zewnętrznie, więc dba się o klienta. Co do pytania w temacie, to ja mam rzymskie rolety Warszawa takie sprzedaje w sklepie moreno. To są takie ściągane po bokach do góry, materiałowe. Wyglądają bardzo naturalnie i tak trochę w stylu „khaki”.
Ptyka

Postautor: Zamkowa » 30 mar 2016, o 05:26

O, a to ciekawe co mówisz. I co, dają cień? Bo ja się ostatnio spotkałam z dzienno-nocnymi, słyszałaś o czyś takim? Drogie to?
Zamkowa

Postautor: Ptyka » 30 mar 2016, o 08:05

Tak, są nawet w tym sklepie, w który ja kupowałam. Raczej bym się nie przejmowała kosztami, teraz za rolety dzień noc Warszawa ceny ma dość spoko, nie ma tak, że np we Wrocławiu się bardziej opłaca.
Ptyka

meble ursynow warszawa

Wróć do Co piszczy w ogrodzie i domu?