Gdzie udać się po samochód zastępczy w Allianz w Łodzi?

Postautor: RobertSkawiński » 26 lip 2017, o 00:33

Witam. Niedawno miałem stłuczkę nie z mojej winy i teraz moje auto jest w naprawie. Dowiedziałem się, że mam prawo otrzymac samochód zastępczy w Allianz. Orientujecie się, gdzie w Łodzi można uzyskac auto zastępcze z polisy tego ubezpieczyciela?
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: puchacz27 » 26 lip 2017, o 01:52

Na poczatek należy zgłosić sprawę do towarzystwa ubezpieczeniowego, żeby w ogóle było możliwe wynajęcie auta zastępczego. Zrobiłeś to już?
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: RobertSkawiński » 26 lip 2017, o 02:07

Tak, zgłosiłem już sprawe do ubezpieczyciela. Wiem już, że mam prawo wynając auto zastępcze na czas naprawy mojego samochodu.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: elektryk12V » 26 lip 2017, o 03:49

Polecam Ci wizytę w sprawdzonej wypożyczlani samochodów, która oferuje samochody zastępcze w Allianz w Łodzi. Szczególy dotyczące tej oferty znajdziesz pod linkiem http://metropolis-rent.pl/towarzystwa-ubezpieczeniowe/. W wypożyczalni znajdują się sprawdzone, sprawne pojazdy, a poziom obsługi klienta jest wysoki. Pamiętaj jednak o tym, że auto zastępcze nie może być wyższej klasy niż to, które zostało uszkodzone w wypadku.
Awatar użytkownika
elektryk12V

Postautor: RobertSkawiński » 26 lip 2017, o 05:39

Dzięki za odpowiedź. Udam się w takim razie do tej wypożyczalni. Wiem, ze nie będę mógł otrzymac samochodu zastępczego wyższej klasy niż mój własny. Ale nie zalezy mi na jakichs szczególnych luksusach, chodzi mi głównie o to, żebym mógl bezpiecznie i w miarę szybko dojeżdżac do pracy i w inne miejsca, do których zwykle jeżdżę. Liczę też, że moje własne auto zostanie szybko naprawione i niebawem wszystko wróci do normy.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

meble ursynow warszawa

Wróć do Rekreacja i wypoczynek