Sklep z damskimi butami trekkingowymi – polećcie jakiś!

Postautor: ZigaMiga » 8 mar 2017, o 00:11

hejka! Szukam jakiegoś naprawdę dobrergo sklepu z damskimi butami trekkingowymi. Nie wiem jednak gdzie mogłabym sobie takie sprawić. Zlaeży mi na tym, aby były bardzo ładne, ale też wygodne, ciepłe i przede wszystkim, bezpieczne do licznych podróży. Także… liczę na was! :D nie zawiedźcie mnie i podlinkujcie jakieś fajne butki albo sklep! Czekam ;D
ZigaMiga

Postautor: Ciezarow99 » 8 mar 2017, o 01:00

Ja mam o tyle dobrze, że mój chłopak o mnie zadbał i w tym roku śliczne buty trekkingowe mi kupił ;>
Ciezarow99

Postautor: Antttttttttton » 8 mar 2017, o 02:30

Jak chcesz dobre damskie buty trekkingowe to opcja jest tylko jedna ;) kup sobie je tutaj: http://napieszo.pl/56-buty-trekkingowe-damskie bo mają fantastyczną ofertę. Nie dość, że buty są najwyższej jakości to jeszcze bardzo tanie i jednak super wyglądają ;) kilka moich znajomych też kupowałam od nich i są mega zadowolone. Sklep jest super fantastyczny i aż szkoda, że chyba mało osob o nim wie. Dlatego mam dużą przyjemność go trochę podromować, bo według mnie super warto!
Antttttttttton

Postautor: ZigaMiga » 8 mar 2017, o 04:57

No faktycznie extra ten sklep napieszo.pl ;) szkoda, że koleżanka nie napisała, że to sklep górski i idealny pod turystów i osoby, które lubią podróżować itp. ;) bardzo polecam każdemu ;) od dawna się rozglądałam za miejscem gdzie można kupić fajne buty i ubranie na na takie wypady i tu proszę.. voilla! Super się cieszę ;)
ZigaMiga

Postautor: MoniaKonia » 8 mar 2017, o 05:32

No mi też się bardzo podoba ten sklep ;) kupię sobie tam buty trekkingowe ;)
MoniaKonia

Postautor: Eroto » 8 mar 2017, o 07:45

mm, takie tematy to lubię, konkrety i fajne linki ;) mi wpadła w oko kurtka z tego sklepu, też sobie kupię ;) bo jednak dawno nie kupiłam sobie żadnego ciuszka ;D
Eroto

meble ursynow warszawa

Wróć do Rekreacja i wypoczynek