Wyjazd nad morze z malutkim dzieckiem.

Postautor: Zamkowa » 5 cze 2016, o 23:45

Niedługo mam zamiar odwiedzić rodzinę na drugim końcu kraju. Normalnie jeździłam pociągiem, bo brałam sobie nockę i po prostu szłam spać a rano budziłam się na meijscu. Ale teraz mam dziecko, a nie widziałam ich na żywca dwa lata. Jak z maluchem przejechać taki kawał? Pociągiem jednak tylko wziąć kuszetkę czy jak?
Zamkowa

Postautor: LajkONA » 6 cze 2016, o 01:19

Kuszetki są bez sensu jeśli masz małe dzieci – jest im niewygodnie, ludziom będzi eprzeszkadzał płacz itd. Ja bym na twoim miejscu po prostu wzieła samochód z wypożyczalni aut. Dojedziesz w swoim czasie. Możesz się zatrzymać gdzie i kiedy chcesz, nakarmić, przewinąć itd. Jak będziesz jechała w nocy to maleństwo też może będzie spało. Nie wiem jak to jest z twoim dzieckie, ale moje jak tylko wsiada do auta to idzie w kimę. Bardzo to wygodne w podróży, bo się nie niecierpliwi.
LajkONA

Postautor: Zamkowa » 6 cze 2016, o 02:20

W sumie to nigdy nie korzystałam z wypożyczalni, to jest cąłkiem fajny pomysł. Akurat nie mam swojego auta wiec nie mogę jeżdzic, ale prawo jazdy i owszem. Tak chyba właśnie zrobię i rozejrzę się za jakimiś fajnymi wypożyczalniami.
Zamkowa

Postautor: Ptyka » 6 cze 2016, o 04:32

A czemu oni nie mogę do ciebie dojechać? Cięzko im? Taka sama droga do ciebie jak i do nich. Skoro to ty masz małe dziecko to chyba powinni zrozumiem, że powinni się do ciebie pofatygować a nie odwrotnie.
Ptyka

Postautor: Zamkowa » 6 cze 2016, o 05:29

No nie do końca. Widzisz, tam jest moja babcia, która się w taką długą podróż nie wybierze. Zależy mi, aby poznała swojego prawnuczka, bardzo ubolewa nad tym, że nie może już podróżować. Po drugie, tam jest mnóśtwo mojego kuzynostwa, z którym zawsze się trzymaliśmy. Nawet ja wiem, ze łatwiej mi tam dojechać niż im wszystkim do mnie. Nie mam ich gdzie pomieścić a gdyby mieli przyjezdzac po kolei to zajeło by to za dużo czasu – i dla mnie i dla nich. Po trzecie – mam ochotę pojechać nad morze, ktore kocham nawet jeśli się w nim nie kąpię. Wracajc, znacie jakies wypożyczalnie godne polecenia? Fotelik mam.
Zamkowa

Postautor: LajkONA » 6 cze 2016, o 06:46

Tak, ja znam, bo mój mąż korzysta kiedy jego samochód nie jest na chodzie, tutaj ci na pewno doradzą jakim autem dotrzesz tam najwygodniej z dzieckiem i całym dzieciowym ekwipunkiem.
LajkONA

meble ursynow warszawa

Wróć do Rekreacja i wypoczynek