Spływ na Pilicy - opinie

Spływ na Pilicy - opinie

Postautor: Przebiśnieżka » 14 mar 2016, o 08:31

Witam wszystkich forumowiczów. Wątek kieruję jednak do tych, którzy mieli okazję już uczestniczyć w spływie kajakowym Pilicą. Jakie wrażenia? :) Możecie się podzielić jakimiś wskazówkami, albo znacie biuro, które zajmuje się organizacją takich spływów? Będę wdzięczna za wszystkie informacje. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Przebiśnieżka

Spływ na Pilicy - opinie

Postautor: LajkONA » 14 mar 2016, o 09:22

Tak, ja płynęłam. Poczytaj sobie o tej trasie trochę, zanim wyruszysz: http://splywanie.pl/rzeki/pilica.html . Moim zdaniem super trasa, przede wszystkim łagodna. Ludzie często zabierają na nią swoje dzieci, by nauczyć je pływać kajakami – to powinno dać Ci pogląd na jej trudność ;) a od jak dawna pływasz? I czego oczekujesz po takiej trasie?
LajkONA

Spływ na Pilicy - opinie

Postautor: Przebiśnieżka » 14 mar 2016, o 12:04

Hmm pływam od małego, ale szczerze mówiąc najbardziej zawsze lubiłam nocowanie pod namiotem. Samo przepłynięcie kajakiem to taka tam dodatkowa atrakcja dla mnie :)
Przebiśnieżka

Spływ na Pilicy - opinie

Postautor: LajkONA » 14 mar 2016, o 12:44

Oj, jak jesteś zaawansowana to może Ci się trochę nudzić. To może lepiej weź trudniejszą trasę?
LajkONA

Spływ na Pilicy - opinie

Postautor: Przebiśnieżka » 14 mar 2016, o 15:21

Niee, dzięki za troskę, ale ja nie z tych, co się nudzą na prostych trasach. Szczególnie, że wyczynowo też nie pływam i nigdy nie pływałam, także widokowe trasy są dla mnie tak akurat :) No i jak popłynę na 10 dni, to przecież na 100% zdarzą się trudniejsze odcinki, na każdej rzece są. Dzięki za linka, przyda się na pewno, bo akurat szukałam też organizatora spływu :)
Przebiśnieżka

meble ursynow warszawa

Wróć do Rekreacja i wypoczynek