Magisterka – napisanie za opłatą

Postautor: RobertSkawiński » 9 lut 2017, o 08:59

Cześć wszystkim. Moja dziewczyna od dwóch miesięcy płacze po nocach, bo ją promotorka męczy o pierwszy rozdział magisterki, a ona w tej chwili pracuje przez całe popołudnia i weekendy, żeby jakoś wiązać koniec z końcem (jej tata stracił prace i już nie może jej finansowo wspierać). Ja dobrze wiem, że się wykończy przy tej pracy, więc z własnej inicjatywy chcę jej znaleźć kogoś, kto za nią to zrobi i jej to opłacić. Szukam zatem eksperta od prac magisterskich z prawa administracyjnego. Polećcie kogoś proszę.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: ZigaMiga » 9 lut 2017, o 09:19

O jejku jej, ale ty jesteś dla niej dobry… Serio, aż się wzruszyłam troszeczkę… Ale do rzeczy – szkoda, że taki temat, bo otworzyłam z myślą, że może polecę koleżankę, która tak dorabia, niestety ona się zajmuje zupełnie inną tematyką. Powodzenia w każdym razie, przyda Wam się!
ZigaMiga

Postautor: Ciezarow99 » 9 lut 2017, o 10:03

Moja rada jest prosta i praktyczna, sama się do niej zastosowałam, kiedy zrozumiałam, że będę musiała zrezygnować z mojej działalności w fundacji charytatywnej na rzecz pisania tej okropnej pracy. Wejdź na http://twojredaktor.pl/ i wypełnij formularz zlecenia. Wpisujesz temat, ile stron do kiedy, zaznaczasz dziedzinę i to w sumie wszystko. Na portalu się rejestrują ludzie, którzy chcą się zajmować pisaniem tego typu prac, więc absolwenci danych kierunków sami się do ciebie zgłaszają. U mnie zadziałało perfecto :)
Ciezarow99

Postautor: puchacz27 » 9 lut 2017, o 10:31

Chciałem zaproponować siebie, ale prawo administracyjne też mi do końca podchodzi, bardziej karne albo cywilne. Ale dobrze się złożyło, że koleżanka podała portal, idealny dla mnie do szukania klientów
Awatar użytkownika
puchacz27

meble ursynow warszawa

Wróć do W poszukiwaniu wiedzy i umiejętności