Najlepsze szkolenia z bhp i dla pracowników magazynowych w woj. zachodniopomorskim

Najlepsze szkolenia z bhp i dla pracowników magazynowych w woj. zachodniopomorskim

Postautor: ZigaMiga » 2 sie 2016, o 23:57

Tak jak w temacie- szukam miejsca gdzie dobrze przeszkolą moich pracowników biurowych z BHP dla ich stanowiska i magazynowych z BHP plus obsługi wózków widłowych, podnośników itp. Czy możecie kogoś polecić? Może to być w Szczecinie albo innych miastach, dojazd nie stanowi problemu.
ZigaMiga

Najlepsze szkolenia z bhp i dla pracowników magazynowych w w

Postautor: MoniaKonia » 3 sie 2016, o 00:56

Moja firma od kilku lat robi nowym pracownikom w Szczecinie z bhp szkolenia zawsze w jednym miejscu, w takiej firmie ze strony bhp-komplex.pl. Oni są ogólnie uważani za najlepszych w mieście, bo mają dobre ceny i bardzo sympatyczną i profesjonalną kadrę szkoleniową. Ja jak byłam to naprawdę dużo wyniosłam ze szkolenia a to był taki kurs dla pracowników administracyjnych.
MoniaKonia

Postautor: RobertSkawiński » 3 sie 2016, o 03:26

Dowiedz się jaka firma nie zanudzi pracowników na śmierć, bo zazwyczaj te szkolenia się ciągną w nieskończoność… ja na swoim zasnąłem, hehe
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Najlepsze szkolenia z bhp i dla pracowników magazynowych w w

Postautor: puchacz27 » 3 sie 2016, o 04:14

Ta firma, którą polecała Pani wyżej w całym zachodniopomorskim kursy na wózki widłowe organizuje i to już od dobrych paru lat. Ja się obracam akurat w tej branży magazynierów, firm dostawczych itp. i jak mają robić szkolenie gdzieś z Gryfina czy ze Stargardu nawet to też tam jeżdżą do tej firmy. Oni mają fajną ofertę bo nie organizacją się do jednego rodzaju tego wózka tylko na różne maszyny cię szkolą.
Awatar użytkownika
puchacz27

Postautor: LajkONA » 3 sie 2016, o 06:47

Ja właśnie mam ten sam problem i tak patrzyłam już wcześniej przy szukaniu na tą polecaną przez panów firmę i chyba wydaje się spoko, nie? Zwłaszcza że obsługuje takie sławne firmy jak np. Enea czy Tebodin a tam to chyba wiedzą gdzie wysyłają pracowników :) No i słyszałam że nie mają wygórowanych cen
LajkONA

meble ursynow warszawa

Wróć do W poszukiwaniu wiedzy i umiejętności