Jak zazwyczaj przystrajacie torty?

Postautor: MyszkaToWie » 7 sty 2016, o 08:34

Witam! Zabrałąm się za pieczenie, ale niestety dekorowanie tortu mnie przerasta. Wszystkie moje torty wyglądają dokładnie tak samo. Nie wiem już sama co zrobić, żeby prezentowały się korzystniej. Możecie coś poradzić?
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: słońceChileOna00 » 7 sty 2016, o 09:49

Jeśli nie masz zdolności manualnych i artystycznego zmysłu, proponuję skorzystać z gotowych dekoracji. Jest ich teraz pełno w sklepach, wiec nie bedzie problemu.
Awatar użytkownika
słońceChileOna00

Postautor: RobertSkawiński » 7 sty 2016, o 10:09

Jeśli lubisz piec i często pieczesz torty, proponuję może nieco ciekawsze rozwiazanie – kursy z zakresu cukiernictwa. Są one zwykle jendodniowe i stosunkowo tanie, wiec nie musisz się martwić, że pochłoną wiele czasu i kasy.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: MyszkaToWie » 7 sty 2016, o 12:21

Myślałam nawet nad takim kursem, ale nie udało mi się naleźć niczego ciekawego za rozsądne pieniądze. Póki co sama kombinuje i szukam w sieci jakiś wskazówek. Nawet nie wiedziałam, że tyle instrukcji i filmów poświecono dekorowaniu ciast :)
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

Postautor: RobertSkawiński » 7 sty 2016, o 12:58

To zajrzyj może na stornę www.sklepslodkapasja.pl Znajdizesz tu wszystkie przydatne akcesoria i kilka ciekawych kursow. Być może Cię zainteresują. Ja też zaczynałem się uczyć pieczenia i dekorowania w sieci i powiem Ci, że to naprawdę świetna metoda. Niestety treba sporo praktykować, żeby osiągnąć zadowalajacy poziom. Na kursy też warto chodzić, bo zwykle cukiernicy zdradzają tam swoje sztuczki i pomysły na szybkie dekoracje.
Awatar użytkownika
RobertSkawiński

Postautor: MyszkaToWie » 7 sty 2016, o 14:28

Dzięki wielkie za sugestie i pomoc :)
Awatar użytkownika
MyszkaToWie

meble ursynow warszawa

Wróć do W poszukiwaniu wiedzy i umiejętności